O nas

5 powodów dlaczego warto z nami współpracować

1. Doświadczenie
Firma Nabucco istnieje od stycznia 2009 ale nasza historia jest o wiele dłuższa. Technikami interaktywnymi oraz projektowaniem graficznym zajmujemy się od ponad 8 lat. Pod różnymi szyldami zbieraliśmy doświadczenie realizując w tym czasie setki projektów na całym świecie. Każdy z nas ma ogromne doświadczenie w dziedzinie, w której jest specjalistą. Postanowiliśmy połączyć nasze siły aby wspólnie stworzyć nową jakość w dziedzinie multimediów. Naszym celem jest być liderem w zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań multimedialnych.

2. Umiejętności
Pracują dla nas najlepsi trójmiejscy graficy, animatorzy flash, animatorzy 3D, programiści, fotografowie, operatorzy sprzętu wideo, dźwiękowcy. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami nagraniowymi, biurami tłumaczeń, proofreaderami. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

3. Talent
Nawet najlepszy warsztat nigdy nie da tego co otwarty umysł. Nasze solidne fundamenty sprawiają, że nie boimy się eksperymentować

4. Zaangażowanie
Dla nas nigdy kolejny projekt nie jest tylko “kolejnym projektem”. Największy nacisk kładziemy na fazę projektową powierzonego nam zlecenia. Każdy dzień, każda godzina spędzona na personalizowaniu projektu, na dyskusjach z Państwem owocuje pełniejszym wpasowaniem się w potrzeby i większym zadowoleniem z oferowanego przez nas produktu.

5. Cena
Dobrze wiemy jak ciężko zarobić każdą złotówkę dlatego dbamy aby nie ponosili Państwo zbędnych kosztów. Nasze biuro nie mieści się w najdroższej dzielnicy miasta. Przenieśliśmy się do Pruszcza Gdańskiego aby obniżyć stałe koszty utrzymania. W naszej cenie nie uwzględniamy marmurowej elewacji, fontanny w holu ani prowizji dla ogrodnika ale wyłącznie koszty niezbędne do wykonania projektu.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli chcesz więcej informacji uzupełnij ten formularz.