Dlaczego z nami?

Znamy się od 1 września 1991 roku. To był pierwszy dzień w pierwszej klasie ILO w Gdańsku. Spędziliśmy w jednej klasie najpiękniejsze lata naszej młodości. Potem nasze drogi lekko rozeszły się. Ja poszedłem na Politechnikę, a Marcin na Uniwersytet.

Tomasz Kaszkur

Po studiach przez kilka lat pracowałem jako programista (Computerland, Nordea) by na dłużej, bo niemal 10 lat związać się z Wydawnictwem Multimedialnym Young Digital Poland. Przeszedłem tam dość długą ścieżkę kariery, prowadząc wiele projektów m.in. dla klientów z Malezji, Korei, Wielkiej Brytanii, Holandii czy naszego Ministerstwa Edukacji tworząc portal Scholaris będący wtedy największym zbiorem edukacyjnych materiałów multimedialnych na świecie.

Marcin Pastuszka

Marcin po ukończeniu Zarządzania i Marketingu był odpowiedzialny za marketing i sprzedaż w firmach handlowych i produkcyjnych. Dodatkowo, wspólnie z żoną, rozwinął najlepsze w Trójmieście studio fotografii artystycznej alternatywni.pl.

Nasze kompetencje połączyły się w 2009 roku, kiedy postanowiliśmy założyć firmę Nabucco działającą w świecie technologii i multimediów. Dzisiaj pracujemy z kilkunastoma osobami z Trójmiasta i okolic. Są to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach.


Jakie są nasze najsilniejsze cechy i dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

1.

Przewidujemy trendy.

2.

Ale potrafimy też spojrzeć refleksyjnie i krytycznie na prowadzone działania.

3.

Jesteśmy gotowi by stosować nowatorskie rozwiązania.

4.

Działamy kompleksowo, ale nie narzucamy każdemu działań 360° tylko dlatego, że mamy je w swojej ofercie.

5.

Zawsze staramy się dopasować do zasobów i kompetencji naszych klientów tak aby wybrane rozwiązania były optymalne pod każdym względem także finansowym.

6.

Priorytetem jest uzasadnienie biznesowe projektów naszych klientów, zawsze staramy się je dokładnie zrozumieć i dopasowań działania.


Skontaktuj się z nami

Nabucco sp. z o.o.
Pruszcz Gdański
ul. Przemysłowa 3
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 794 995 678